Односторонній рух в історічній частині Ніжина
Односторонній рух в історічній частині Ніжина

Представники нової влади міста вирішили полегшити життя водіям і пішоходам запровадивши односторонній рух авто в історичній частині міста. 17 грудня відбулася виїзна нарада радника міського голови Сергія Охонько з начальником УЖКГ та будиівництва Анатолієм Кушніренком та начальником транспортного відділу Віктором Карпенко.Темою обговорень стала планова розробка реконструкції центральної історичної частини Ніжина. Одним із пріоритетів даного проекту є впорядкування вуличної мережі тротуарами як для ніжинців, так і для туристів, а також безпечний рух транспорту та упорядковане паркування автотранспорту.
Така концепція була підтримана начальниками управління та транспортного відділу. Ними було взяте завдання звернутись до проєктанта та поліції задля правильної розробки проєкту транспортного руху.
На їх думку нововведень потребує і дорожній рух по вулиці Московська, що вздовж Ніжинського ринку. Від повороту з вулиці Батюка, до «базарного» мосту Сергій Охонько запропонував вивчити можливість введення обмежень з впровадженням одностороннього руху з 07:00 до 14:00.
Проєкти по цім напрямкам взяті на опрацювання транспортним відділом, управлінням УЖКГ та будівництва.

Поделиться:  
Перейти к верхней панели