ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЗАВОД БУДУВАТИМЕ ТРАМВАЇ.
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ АВТОЗАВОД БУДУВАТИМЕ ТРАМВАЇ.

На днях стало відомо, що чернігівський автозавод будуватиме трамваї. З’явилися й перші фото трамвая “Еталон”, саме таку назву матимуть машини.Довжина вагона чернігівського трамвая буде 15.8 м, без зчіпки. Підлога зі змінним рівнем, висока над візками та по краях, двері вузькі, одностулкові. Низький рівень підлоги — між візками. Сюди виходять широкі, двостулкові двері.
За основними параметрами “Еталон” ідентичний російській моделі 71-623 (2009 р.) Усть-Катавского машинобудівного заводу. Відомо, що “Еталони” планували збирати ще у 2014 році, але війна сплутала всі плани.
Зараз творці “Еталону” вирішують на якому ж візку буде бігати трамвай. З усіх варіантів найбільш імовірним виглядає використання ходової частини зразка Татра-Т3.
У перспективі ж, кажуть розробники, можливий і варіант трамвая з поворотними візками на зразок чеських “ЕVO” з низькою підлогою або візків Усть-Катавского заводу, що ідеально підходять для вагонів радянського зразка.
До 2002 року завод Автодеталь займався складанням автомобілів ГАЗ. У 2003 році після реорганізації “Чернігівавтодеталь” став частиною корпорації “Еталон”. У вересні 2003 року завод випустив перший автобус БАЗ 2215 “Дельфін”, а через 4 роки був уже випущений 2000-й. Найскладнішим для чернігівського автовиробника став 2016 рік, коли завод фактично не працював. З 2017 р. виробництво автобусів відновилася.

Поделиться:  
Перейти к верхней панели